O naší restauraci

Říká se, že láska prochází žaludkem.

Proto doufáme, že si naši restauraci zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se u nás můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů.

V příjemném prostředí naší restaurace bude i pracovní oběd vždy příjemnou záležitostí a večeře s rodinnou či přáteli radostným zážitkem. Uvítá vás klidná příjemná atmosféra se vstřícným personálem a profesionálním přístupem. Prostředí v jakém se na kvalitu jídla kladou velké nároky a ke každé objednávce se přistupuje s maximální pozorností a péčí. To jsou hlavní ingredience, díky kterým doufáme a věříme, že se k nám budete rádi znovu a znovu vracet.
Přijďte ochutnat to nejlepší z naší kuchyně

Co děláme, děláme s láskou.

Záleží nám na tom aby jste se u nás cítili jako velmi vítaní hosté. Nasloucháme Vašim přáním a neustále inovujeme připravujeme naši restauraci tak , aby jste se u nás prožili chvilky odpočinku v pohodě a bez stresů.

Ať už vyhledáváte klid a soukromí , nebo jste se přišli bavit mezi lidi , či jen potřebujete u dobré kávy či výborného rumu probrat s Vaším obchodním partnerem v klidu cokoliv, kuřáci či nekuřáci , všichni si u nás příjdou na své.Nabídka příjemné atmosféry, skvélého jídla a prvotřídního pití je zde pro Vás připravena každý den. Náš personál se na Vás bude vždy těšit, a vy se budete rádi vracet ať již sami , s rodinou, přáteli či obchodními partnery. U nás si ostudu s výběrem restaurace neuděláte.

Heldáte zaměstnání?

Hledáme talentované, vstřícné a šťastné zaměstnance pro naší restauraci na tyto pozice: 

 • Číšník / Servírka

  Poloviční úvazek / dohoda

  Nabízíme práci pro občasnou výpomoc v našem týmu o víkendech a později možná i na plný pracovní úvazek

 • Provozní

  Plný úvazek

  Provozní vedoucí restaurace starající se o kompletní chod restaurace, logistiku a zásobování, personál, kuchyně , firemní akce.

 • Administrátor

  Externě

  Administrátor webových stránek a sociálních sítí, nutná znalost v prostředí Joomla, Google Analytics, Google Adwords atd.

Otevírací hodiny

Po-Čt 11.00 - 23.00
Pá-So 11.00 - 24.00
Ne 11.00 - 23.00
Hotová jídla Po-Pá11.00 - 14.00

O nás

V roce 1996 se tato restaurace otevřela veřejnosti pod ne příliš osobním názvem microconsult vycházející ze jména zakladající společnosti.
čtěte více...